3 אטרקציות שיהפכו את יום ההולדת של ילדכם למושלם

שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook

תוכן עניינים

אין הורה שלא רוצה שהאירוע שבו הוא מציין יום הולדת לילד שלו לא יהיה הכי מושלם שיכול להיות. לשם כך צריך לחשוב על רעיונות מקוריים ואטרקטיביים, הפעלות שהילדים יאהבו ויתחברו אליהן וכמובן כאלה שיהפכו את האירוע לחוויה טובה, חיובית ומהנה. התחום של אטרקציות לילדים נחשב לעשיר ומגוון וכל מה שנותר זה להכיר את האפשרויות הרבות הקיימות ולבחור את האטרקציה או ההפעלה שתהיה הכי מתאימה לכל מסיבת יום הולדת שחוגגים. אין זה פשוט וצריך לא מעט זמן לצורך התארגנות. ישנם שלוש אטרקציות שאפשר להיות בטוחים שתהיינה מתאימות ויהפכו את האירוע למושלם.

הפעלה של קוסם

מדובר באטרקציה שמתאימה לכל גיל בעצם ולכן בעיקר גם לילדים. בעוד מבוגרים יכולים להיות ציניים ולהבין מה עומד מאחורי הטריקים או הקסמים שהקוסם מבצע – הרי שהילדים תמימים יותר ונהנים מאד ממה שהם רואים לנגד עיניהם. כאשר מחפשים רעיונות של אטרקציות לילדים כדאי לבדוק לאיזה קוסם יש ניסיון רב ככל האפשר ואילו קסמים יש באמתחתו שיכולים להיות מתאימים לגילאים של הילדים שמוזמנים למסיבת יום ההולדת. אין ספק שגם המבוגרים שיעמדו בצד ייהנו לא פחות, מה שמבטיח שהאירוע יהיה מהנה, מקורי ומעניין מאד. אין ילד שלא ינסה לחשוב איך בוצע קסם זה או אחר או ינסה לשחזר את הקסמים בבית.

מתקנים מתנפחים שהילדים אוהבים לקפוץ עליהם

אין ספק שזו אחת האפשרויות הטובות ביותר, זו שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם כמוצלחת ומהנה במיוחד. יש כיום אינספור סוגים, צורות וגדלים של מתקן מתנפח ולכן אפשר לבחור את זה שיהיה הכי מתאים למסיבה שמארגנים. הילדים ישחקו וייהנו וברגע שהם יגיעו למקום שבו מתקיימת המסיבה – אי אפשר יהיה לעצור אותם והם ירוצו אל המתקן המתנפח בשמחה גדולה. יש מתנפחים יבשים או רטובים, יש קטנים או גדולים ויש גם כאלה שאפשר לחבר וכך להפוך אותם למסלול של הרפתקאות ומשחק בין הילדים. עם מתקנים מתנפחים – אין ילד שלא ייהנה במסיבה.

הפעלת יצירה

ילדים אוהבים מאד ללכת הביתה מיום ההולדת כשיש להם ביד איזשהו תוצר שהם הכינו בעצמם. כאשר במסיבה יש פעילות של יצירה, כזאת שמתאימה הן לגיל והן למספר הילדים, אין ספק שהשמיים הם הגבול ויש לא מעט אפשרויות ליצירה שכזאת. מדובר ברעיונות חדשים יחסית בתחום של אטרקציות לילדים אך היצירות מתאימות לבנים ובנות ולמגוון רחב של גילאים. יש מי שיעדיף לבצע הפעלה עצמית ויש מי שיזמין איש מקצוע שיפעיל את הילדים וינחה את הפעילות. כך כולם נהנים וכאמור – חשוב לא פחות – לוקחים הביתה את התוצר שהכינו במו ידיהם, תוצר שיישאר להם כמזכרת מאירוע יום ההולדת וגם זו מטרה חשובה, שהמסיבה תיזכר אצלם ולא תישכח.

שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
שיתוף
Share on print
Share on email
Share on whatsapp
Share on facebook
אולי יעניין אותך גם?